Khadi

( ilość produktów: 42 )

Czym jest marka Khadi? Naszym zdaniem to przede wszystkim Indie. Gdyby zapytać przypadkowe osoby spotkane na ulicy, z czym kojarzą im się Indie, możemy być pewni, że wśród odpowiedzi prawie na pewno dominowały takie skojarzenia, jak: kraj pełen słońca, kolorowych festiwali, słoni i bajecznych strojów. Niestety oprócz tej kolorowej, pełnej pokoju i miłości strony, Indie mają też drugie oblicze przepełnione dramatyczną historią, w której nie brakuje tragedii i konfliktów. To właśnie w 1920 roku, w cieniu takich wydarzeń na terenach Indii pod przywództwem Mahatmy Gandhiego powstał ruch Khadi, z początku nastawiony na bojkotowanie produktów z zagranicy. Postawa ta nie trwała jednak długo, a samo założenie przerodziło się w piękną inicjatywę, która zaktywizowała zawodowo wiejskie społeczności, promując przy tym samozatrudnienie. Tak powstały produkty opatrzone szyldem Khadi, który z czasem wyodrębnił się w markę, jaką dzisiaj znamy.

Kosmetyki Khadi do włosów

Naturalne kosmetyki produkowane na bazie tradycyjnych indyjskich receptur bardzo szybko podbiły serca kobiet, co przyczyniło się do rozszerzenia ich dystrybucji, dzięki czemu dziś możemy cieszyć się ich dobrodziejstwem także u nas. Dziś marka Khadi znana jest na całym świecie przede wszystkim ze swojej skuteczności i ekologicznego charakteru. W jej ofercie można znaleźć różne produkty do mycia i pielęgnacji, w których prym wiedzie henna Khadi, gwarantująca długotrwałą i przede wszystkim zdrową koloryzację włosów. Z kolei odżywki do włosów Khadi to doskonały wybór dla wszystkich kobiet, które nie akceptują pielęgnacyjnych kompromisów. Nie znajdziecie tu sztucznych wypełniaczy i szkodliwych związków, jak parabeny, czy silikony i SLS. To samo tyczy się oczywiście reszty produktów sygnowanych logiem marki, w tym żeli pod prysznic Khadi z aromatami kwiatów oraz ziół. Jeżeli szukasz w 100% ekologicznych i oryginalnych produktów indyjskiej marki Khadi, to jesteś w dobrym miejscu, mamy to czego szukasz!

Pokaż tylko
Postać
Kolor
Składnik
Zastosowanie
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel